• Ново
Класични додатоци Терацо Адирондак Чаир Пакет за складирање на мебел за мебел
zoom_in

Класични додатоци Терацо Адирондак Чаир Пакет за складирање на мебел за мебел

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Пакетот доаѓа со : Класични додатоци Терацзо Адирондак Чаир Патока за складирање на мебел Класични додатоци Terazzo Adirondack Chood Cover : Fit Adirondack столици до 36 "W x 35" Deep x 32 "H. Тешката ткаенина од дожд штити од дожд, снег, сонце и сонце и нечистотија и нема да попуштат во ладно време. Еластичните јамки на останувањето се вклопуваат над нозете за да ги покриваат за време на високи ветрови и ветровити услови. Вентиларите на воздухот ја намалуваат кондензацијата и ветерот. Наменето целосно да ги покрие тркалата или дното на нозете. 1-годишна ограничена гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..