• Ново
Супер слаби фармерки на девојчињата на Леви, големини со 4-16
zoom_in

Супер слаби фармерки на девојчињата на Леви, големини со 4-16

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Потписот на Леви „Лот 700“ одговара на крајните фармерки за зачувување на изгледот, дизајнирани да ласкаат и да се движат со вас. Тие завршија со најслабиот нога во колекцијата на Леви за остра силуета. Ние ги конструиравме овие фармерки од нашите иновативни тексас за перформанси што е направено со 23% рециклирани пластични шишиња со вода. За да ги направиме овие фармерки посебни, ја направивме ткаенината посебна за да се ослободиме од телото и да помогнеме да се ослободат дамките во миењето. Леви. Девојки 710 Супер слаби фармерки. Деним од памук. Полиестер направен од рециклирани пластични шишиња со вода. Wicking Wicking. Помага од ослободување дамки во миењето. Прилагодлива лента за половината. Седи под половината. Супер слаби од колкот до глуждот. Средно миење. Зашивање на контраст. Стајлинг со 5 џеб. Јамки на појас. Поштенски мува со затворање на предното копче.

Им се допаѓа и на купувачите..