• Ново
Сензорот за позиција на мотор на моторот ЕК се вклопува во Изберете: 2010- Suzuki SX4, 2010- Suzuki Kizashi
zoom_in

Сензорот за позиција на мотор на моторот ЕК се вклопува во Изберете: 2010- Suzuki SX4, 2010- Suzuki Kizashi

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Сензорот за положба на коленестото вратило NGK изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензор за положба на моторните вратила за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за положба на моторот NGK е достапен за употреба на патишта и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. NGK EC0084 Сензор за позиција на моторот на моторот се вклопува : 2010-2013 Suzuki SX4 4 CYL 2 L 2010-2013 SUZUKI KIZASHI 4 CYL 2.4 L 2009-2013 SUZUKI GRAND VITARA 4 CYL 2,4 L и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит виџет за проверка.

Им се допаѓа и на купувачите..