• Ново
Трговска марка ликовна уметност Americana Meadow III Canvas Art by Shirley Novak
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Americana Meadow III Canvas Art by Shirley Novak

DEN 2601.60

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Americana Meadow III“ Canvas Art by Shirley Novak : Artist : Shirley Novak. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Им се допаѓа и на купувачите..