• Ново
Време на празник Shatterproof орнаменти, црвена и зелена боја, брои
zoom_in

Време на празник Shatterproof орнаменти, црвена и зелена боја, брои

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Украсете го вашето дрво оваа празнична сезона со украси за време на празници. Овој удобен сад вклучува 26 убави црвени и зелени украси кои веднаш ќе го воздигнат празничното чувство на вашата елка. Овие прекрасни украси доаѓаат во најразлични дизајни и се совршен начин да додадете поп боја во вашата сезона на празници. Квалитетот на расипувањето ги прави совршен декоративен додаток за секој дом со деца или миленичиња, а издржливоста ги прави лесни за складирање и одлично за употреба за многу повеќе сезони за празници што доаѓаат. Додадете малку расположение за одмор во вашиот дом кога ќе го украсите со украси за отсуство на време на одмор. Време на празник Shatter Proof Ornaments, Red & Green, 26 Count : Совршен начин да додадете поп боја во вашата сезона на празници. 26 прекрасни црвени и зелени украси во удобен сад. Разновидност на форми и дизајни. Одлична декорација за секој со деца или домашни миленици.

Им се допаѓа и на купувачите..