• Ново
Copенски копачки чорап
zoom_in

Copенски копачки чорап

DEN 159.52

Износ
check Во продавницата.

Без глупости чорапи со кратки кратки паѓаат на глуждот и се карактеризираат со женствена шутница околу работ. Мекиот памук ги прави овие чорапи супер удобни и лесни за носење во текот на целата година. Без глупости женски кратки чорапи со шорт 87% памук 12% најлон 1% спандекс. Совршено да се носи со потпетици и здолништа или панталони и лекари. Женски детали. Машинско миење ладно, со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте.

Им се допаѓа и на купувачите..