• Ново
Титаниум Кладаг Рамен Удобност Одговара Свадба Бенд Прстен
zoom_in

Титаниум Кладаг Рамен Удобност Одговара Свадба Бенд Прстен

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Нашите Цврсти Венчални Прстени Од Титаниум се направени во Италија и се со највисок квалитет. Тие се убаво полирани и печат за автентичност. Оваа квалитетна лента е изработена од титаниум со највисок степен и не се разликува од оние за кои можете да платите многу повеќе. Повеќето од нашите Титаниумски Ленти се мат завршени, за да се сокријат гребнатини и многу важно тие се вистинска удобност и многу полирани внатре за да ве натераат да заборавите дека имате дури и прстен. Овие Прстени можат да ги носат и мажи и жени од сите возрасти. Прекрасен подарок за себе или за саканата личност во секоја пригода. Ванило Де Титанио Свадба Прстен Бенд-Титаниум-Ванило Де Титанио. Купувајте со доверба! - Гарантирано 100% реално, цврсто не обложено или наполнето-Печат и тестирано-Произведено во Италија. Совршена Идеја За Подарок - имаме голем избор на накит Од Жолто И Бело Злато, 925 Сребро, Скапоцени Камења и многу повеќе. - Посетете или кликнете на" Накит За Доверба " погоре за да ги видите нашите колекции На Ѓердан, Прстени, Нараквици, Обетки, Приврзоци и многу повеќе.

Им се допаѓа и на купувачите..