• Ново
Женска Долна Облека Жени Без Челичен Прстен Преден Близок Градник Назад Плус Големина Беспрекорен Необложен Градник За Голема Биста Црна 50
zoom_in

Женска Долна Облека Жени Без Челичен Прстен Преден Близок Градник Назад Плус Големина Беспрекорен Необложен Градник За Голема

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Женска Нема Челик Прстен Пред Блиску Градник Т Назад Плус Големина Лесна Unlined Градник За Големи Bust Features : Убаво се Изградени и Поддршка - Со underwire дизајн карактеристики единствена брана рака дека жици од poking на вашето тело за максимална comfort UNDERWATERED ПОДДРШКА И НЕМА PANDER - На underwireless дизајн, исто така, обезбедува правилна ниво на поддршка и лифт за повеќе доверба; повеќето удобно градник без padding Bras за Плус Големина Жени - плус големина на копче-пред градник е идеален за секојдневна облека, особено за жените со поголеми гради или кои имаат тешкотии носи кука-и-око bra Full Image - Чаши кои се водат за да се приспособат на гради, од страна на spillage; се Водат чипка може да се покаже во многу тенок туристи во првите чаши, но чипка градник дава природен изглед дека е мека и rounded Metal Пред Затворање Тока - полесно да ја отворите и затворите; побезбедна и потрајни од пластични клипови; каже збогум да се врати кука и око тешкотии; за оние со ограничен рамо reach Package вклучуваат : 1 PC Underwears Големина : S НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 92cm/36.22" Ракав : 55cm/21.65" Должина : 59cm/23.23" Големина : M НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96cm/37.80" Ракав : 56cm/22.05" Должина : 60cm/23.62" Големина : L НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100cm/39.37" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 61cm/24.02" Големина : XL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 104cm/40.94" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 62cm/24.41" Големина : XXL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108cm/42.52" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 63cm/24.80" Големина : XXXL НАС : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 на ЕУ : 46 Биста : 112cm/44.09" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 64cm/25.20" Големина : XXXXL НАС : велика БРИТАНИЈА 18 : 22 ЕУ : 48 Биста : 116cm/45.67" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 65cm/25.59" Големина : XXXXXL НАС : 20 велика БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 120cm/47.24" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 66cm/25.98". Нашата табела со големини покажува Азиски големини.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да поставите купување и можете совршена големина за себе. Материјал : Најлон, Спандекс. гаќи/долна облека жени/женска долна облека/гаќички за жени/памучна долна облека за жени. постпартални најважни/беспрекорна долна облека за жени/секси долна облека/женски долна облека/женска долна облека, спиење и дневна/долна облека со плус големина. Женски Гаќички/ Женски Бикини Гаќички/Женски Хипстерски гаќички/.

Им се допаѓа и на купувачите..