• Ново
Време на одмор ткаена сад за буралап зимзелена маса маса на горната Божиќна декорација, 16 “
zoom_in

Време на одмор ткаена сад за буралап зимзелена маса маса на горната Божиќна декорација, 16 “

DEN 230.24

Износ
check Во продавницата.

Времето на празници ткаени сад за разгалување на дрвјата со зимзелена боја Врвна Божиќна декорација е забавна декорација за да ги натерате сите во вашиот дом веднаш во Божиќниот дух. Оваа прекрасна декорација е трајно конструирана со јаже завиткана од јажето во бело и црвено од одмор што има прекрасна зимзелена грмушка. Времето на празник ткаени сад за разгалување на дрвјата со зимзелена боја, горната Божиќна декорација е совршена за поставување на влезни влезови и фоајери, на мантили, по скалила, или како прекрасни центри за вашиот одмор. Време на одмор ткаена сад за буралап зимзелена маса маса врвна Божиќна декорација. Прекрасни божиќни украси на маса. Се одликува со јаже за јаже, завиткана база во празникот бела и црвена. Тенџере има зимзелена грмушка. Совршено за поставување на табели, мантили, по скалила, во влезови и фоајери или како прекрасни центри за вашата маса за одмор. Сигурно да станете омилен Божиќ во вашиот дом од година во година. За употреба во затворен простор. Секое дрво мери : 12 "d x 16" H. Секое дрво тежи : 1,06 lbs . Материјали : 80% полипропилен, 10% полистирен пена (затворена ќелија), 10% јута. Ексклузивно достапно за ограничено време само на и. Модел # 32699 JC.

Им се допаѓа и на купувачите..