• Ново
Мармонт Хил Среќен кампер сино од Карен Зуковски Рамка за печатење на сликарство
zoom_in

Мармонт Хил Среќен кампер сино од Карен Зуковски Рамка за печатење на сликарство

DEN 1067.84

Износ
check Во продавницата.

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Hangfine од уметничкиот колектив Мармонт Хил „Среќен кампер сино“ од Карен Зуковски Рамка за печатење на сликарство : Впечаток за врвен квалитет Гикле на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Карен Зуковски. Професионално врамени и монтирани. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Им се допаѓа и на купувачите..