• Ново
Бесплатни девојки со кратки ракави со кратки ракави, големини со 4-18
zoom_in

Бесплатни девојки со кратки ракави со кратки ракави, големини со 4-18

DEN 399.68

Износ
check Во продавницата.

Одличен стил е кинч со ременија со бесплатен склоп на склопување со само-вратоврска и еластична задна половината. Исклучиво на. Материјал : 99% памук/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од опсег. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : само-вратоврска на предната половината; Еластична еластична половината за удобност и еластична манжетна за нозе. Појасен скок за девојчиња од слободно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..