• Ново
Алфред Данер Женски Плус Икат Печатени Бохо Врвот
zoom_in

Алфред Данер Женски Плус Икат Печатени Бохо Врвот

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Ќе ви се допадне нашиот печатен женски врв икат биадере. Овој мек плетен стил се одликува со ткаен детал на полите и три четвртини треперење ракави за женски допир. Украсеното деколте на екипажот го комплетира овој изглед. НАПРАВЕНО СО СРЦЕ и ДУША : Алфред Данер Ад. е семејна компанија базирана на два клучни столба : срце и душа, и двата се вградени во облеката што ја создаваме и културата што ја живееме и дишеме. Прибл. 26,00 инчи од центарот назад кон полите. Должината се заснова на големината 1 X и варира .25 " помеѓу големини. Деколте На Екипажот. Три Четвртини Треперат Ракави. Права Линија. 95% ПОЛИЕСТЕР 5% СПАНДЕКС. Лесна Ткаенина За Нега. Машинско Перење Ладно/Сушење. Колекција : КЛУЧ ЛАРГО.

Им се допаѓа и на купувачите..