• Ново
Малку семиња Finch 5-во-кабриолет креветче, расадник мебел, рустикално кафе
zoom_in

Малку семиња Finch 5-во-кабриолет креветче, расадник мебел, рустикално кафе

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Cozy е дефинитивно новата кул кога станува збор за денешниот декор на расадници, и кој подобар начин да додадете топло, природно чувство во расадник на вашето ново бебе отколку со малите семиња Finch 5 во 1 кабриолет со креветчиња? Со својата топол, рустикален изглед и цврста градба на бор, оваа 5 во 1 креветче не само што ќе биде шармантен додаток на вашиот дизајн на расадник, туку ќе трае со вашето малечко долго откако тие се доволно стари за да создадат свое повлекување на сопствените . Финч започнува како стандардна креветчето за бебиња со 4 прилагодливи позиции на душекот за да се прилагоди на висината на вашето дете додека растат. Откако вашиот мал зеле ќе ја надмине креветчето, Финч лесно се претвора во кревет за дете со додавање на чуварот на креветот на Финч Детлер (продаден одделно), потоа дневен кревет откако не е потребна чувар. Потоа, откако вашето дете е навистина подготвено за нивниот прв кревет, дневниот кревет се претвора во кревет со целосна големина со табла и подножје (рамка за кревет не е вклучена). Малото семе Finch 5 во 1 конвертибилна креветчето одговара на стандарден душек со креветчиња (продадено одделно) и е сертифициран JPMA и ги исполнува стандардите за безбедност на ASTM и CPSC. Малите семиња не само што го создаваат ова и многу повеќе на парчиња мебел за бебиња и деца, ние исто така се здружуваме со Програмата за градинарски за диви животни на Националната федерација за диви животни за да помогне во зачувувањето на монархот пеперутка. Рустикалниот шарм се спојува со мултифункционална практичност за да се создаде расадникско парче што ќе трае. Лесно се претвора од креветчето во кревет за дете со додавање на железничката железница на дете (продадено одделно) и од дневна до креветот со целосна големина со таблата со табла и подножјето (не е вклучена рамка за кревет). Цврста конструкција на бор. Овозможува 4 прилагодливи позиции на душекот кои се прилагодуваат на висината на вашето растечко дете. Одговара на стандардна душек за креветчиња за креветчиња (се продава одделно). Собрани димензии : 56 "l x 30" w x 45 "ч. Нето тежина : 59,5 фунти. Ограничување на тежината : 50 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..