• Ново
Иновативни текстилни решенија 1-парчиња плишани плишани безбедни вклопувачки мебел за мебел за мебел, Бургундија, Бургундија
zoom_in

Иновативни текстилни решенија 1-парчиња плишани плишани безбедни вклопувачки мебел за мебел за мебел, Бургундија, Бургундија

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Иновативни решенија за текстил, брановиден плишан мебел за заштита на мебелот. Дајте му на вашиот мебел непосредно лице. Слики за заштита на мебелот не се само функционални за да го заштитите вашиот мебел, туку и декоративни. Брзо и лесно да го ажурирате вашиот мебел во блиц. Ripple кадифот е мека и подигната шема на пуфта. Еластичните покриени ленти обезбедуваат престојување на капакот. Доаѓа со грбни јазичиња со џебови за да додадете тестенини од пена за понатамошно обезбедување на предмети. Лесно е да се вметнат тестенини од пена во задната страна на заштитник. Затегнете ги јазичињата со тестенини од пена на страната и перничињата на седиштата. Meaures Loveseat Slipcover мери 88 "Широк (рака до рака) со длабочина (предна до назад) 75,5 ". Ширина на седиштето од 46 "(лево од десно) со длабочина на седиштето од 24 " (напред кон назад). Бојата најдобро се опишува како среден сино тон. Страничните еластични ленти помагаат да се обезбеди во место за лизгање . Единствени вметнувања од пена од тестенини во задните јазичиња даваат дополнителна безбедност, така што производот нема да се префрли на мебелот.

Им се допаѓа и на купувачите..