• Ново
Премиум компатибилна замена на кертриџ за мастило за Хаслер 4124705S - флуоресцентно црвено
zoom_in

Премиум компатибилна замена на кертриџ за мастило за Хаслер 4124705S - флуоресцентно црвено

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Овој премија компатибилен кертриџ нуди повеќе придобивки и карактеристики во споредба со другите слични артикли. Го заменува оригиналниот дел од вашата машина. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Овој кертриџ е направен од фабрика за рака со внимание на контролата на квалитетот и само со користење на компоненти со највисок квалитет за да се обезбедат отпечатоци за квалитет во близина. Ова ќе биде совршено погодно за сите канцелариски и станбени употреба со високи перформанси. Тие го намалуваат нередот и обезбедуваат висока резолуција. Овие производи ви помагаат да работите ефикасно без да жртвувате квалитет и да дадете добри резултати. Создадете материјали што се издвојуваат со овие производи. Тие помагаат да се задржи секој канцелариски простор раздвижен и ефикасно да работи без разлика дали работи на отпечатоци на важни белешки за презентација или флаери што привлекуваат внимание. Ако добиете поставен печатач или само заменувате кертриџ во постојниот печатач, не заборавајте да го проверите упатството и потврдете дека овој кертриџ ќе биде соодветно за вашата опрема. Погледнете други слични артикли за да ја задржите вашата канцеларија опремена со деловите и опремата што ви е потребна за да успеете. Соберете ги овие канцелариски материјали како и извлечете ја работата денес. Споредува со квалитетот на OEM и го има истиот принос на страницата. Ова е компатибилен кертриџ Hasler 4124705 S. Оваа премиум компатибилна замена на кертриџот за Hassler 4124705 S. Боја : црвена.

Им се допаѓа и на купувачите..