• Ново
Облека за половината на половината на Terra & Sky Plus Sime
zoom_in

Облека за половината на половината на Terra & Sky Plus Sime

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Излегувајќи стил, со престој во удобност, тоа е само една од работите што ќе ги сакате за хитовите на Тера на средината на теле. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со ленти за резервоарот за градник. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : деколте за лажичка; прилагодлива вратоврска за влечење на половината; заоблен полите. Облека за половината на половината за плус големина жени од Terra & Sky.

Им се допаѓа и на купувачите..