• Ново
Време и Тру, женски и плус ФАУ Шерпа четвртина палтовер врвот на врвот
zoom_in

Време и Тру, женски и плус ФАУ Шерпа четвртина палтовер врвот на врвот

DEN 527.20

Износ
check Во продавницата.

Пријатен врв е услов за сезоната. Внесете време и четвртина од четвртина од zip faux sherpa pullover. Топло е и тостично и најдобро од сè може да се носи како кошула или слоевит како јакна за оние меѓу деновите. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Loose Fit. Деколте : Stand Culle со затворање на четврт-зип. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Dебови : Две предни џебови. Карактеристики : Плишани фаукс Шерпа ткаенина; странични отвори. Women'sенски faux sherpa pulverover од време и вир.

Им се допаѓа и на купувачите..