• Ново
Боровинки миленичиња Великонт повеќебојни лалиња дизајнер на кучиња јака во пастелна сина големина: М.
zoom_in

Боровинки миленичиња Великонт повеќебојни лалиња дизајнер на кучиња јака во пастелна сина големина: М.

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Размислувајќи напорно за да се подготвите за Велики петок и претстојната велигденска недела? Ве покривме сите вас! Од колекцијата инспирирана од Велигден, оваа јака за кучиња се одликува со структура на омилена јака на сите времиња : Направено до последен Д-ринг, токи со тешки должни и удобни полиестерски мрежи. Повеќебојните отпечатоци од лалиња се елемент за привлекување очи за оваа јака! Убавиот цвет од лале се смета за гласник на страст и loveубов. Сега ги имате сите причини да ја проширите вашата loveубов кон вашите сакани кутриња. Фрист, тоа е Велигденско време и најзајасен член на вашето семејство мора да сака да ја покаже својата нова јака. Второ, пастелното сино мрежење совршено одговара на пролетното време. Последно, но не и најмалку важно, мрежите е супер удобно дури и за активни кутриња! Јаката е погодна за повеќето видови раса. Мали раси како пудлс, териери на Јоркшир, Коргис, Ших Цу, Спаниели, пупки, Чихуахуа, Малтешки, Расел Териерс итн.; Средни раси како француски булдоги, булдоги, бигли, дахшунд, колачи, териерски бикови, австралиски овчари, боксери итн.; large breeds like labrador, labrador retrievers, german shepherd, golden retrievers, rottweilers, huskies, great danes etc. flat thin rose floral flower leash harness set high quality adjustable safe durable sturdy heavy duty strong fancy cute holiday gift m girl boy male female breed bulldog Beagle Boxer Dachshund Corgi Shepherd Collie Boston Terier.

Им се допаѓа и на купувачите..