• Ново
Bose Smart Soundbar TV безжичен Bluetooth Опкружувачки звучен звучник систем, црна
zoom_in

Bose Smart Soundbar TV безжичен Bluetooth Опкружувачки звучен звучник систем, црна

DEN 4464.00

Износ
check Во продавницата.

И со вграден Amazon Alexa и Google Assistant, можете да ја контролирате целата ваша забава, да управувате со вашиот ден и да добиете информации - користејќи го само вашиот глас. користете технологија Bose Simply Sync за да ја спарите вашата звучна лента со избрани слушалки за Bose за лично искуство за слушање на ТВ или со избрано Bose Bluetooth звучник за да додадете повеќе Звук околу куќата.Bose Smart Soundbar 900 со Dolby Atmos практично ја доставува магијата на кино право на вашиот дом. Микрофоните што ги отфрлаат бучавата работат заедно за да слушаат во секоја насока за вашата команда .

Им се допаѓа и на купувачите..