• Ново
Thumbrintz Rish Vignette килим, 22,5 37
zoom_in

Thumbrintz Rish Vignette килим, 22,5 37

DEN 1154.08

Износ
check Во продавницата.

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања. Thummprintz Fish Vignette килим, 22,5 "x 37" : Прекрасна уметност од Лиз Гудрик-Дилон создава крајбрежен тематски дизајн во нијанси на сина и песок за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Им се допаѓа и на купувачите..