• Ново
Злато позлатено над сребрени обетки од ЦЗ
zoom_in

Злато позлатено над сребрени обетки од ЦЗ

DEN 559.84

Износ
check Во продавницата.

Овие обетки имаат мала форма V со камења CZ. Тие се направени во злато позлатено над убаво сребро и обезбедени со пост со грб на триење. Жолто злато блиц Стерлинг сребрен V обликуван CZ Дангл обетки Дангени обетки се изработени од фино жолто злато блиц 925 Стерлинг сребро. Обените се карактеризираат со фино солза и кружни кубни цирконија камења. Мерки .60-инчи l x 0,30-инчен W. обетки безбедни со пост и грб на триење. Нашиот накит е спакуван во убава торбичка подготвена за надавање . Ова парче накит прави вреден и негуван женски подарок за Божиќ, Денот на вineубените, Денот на мајката, Ханука, роденден, годишнина и дипломирање за жени, тинејџери или девојчиња . направени во Тајланд.

Им се допаѓа и на купувачите..