• Ново
Заменливи реверзибилни златни тон -кабел за почетни нараквици со розова бо - зелена боја
zoom_in

Заменливи реверзибилни златни тон -кабел за почетни нараквици со розова бо - зелена боја

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни привлечности 6,5 инчи заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел почетни нараквици со розова кутија - зелена.

Им се допаѓа и на купувачите..