• Ново
Дизни Мики и Мини Маус женски и женски плус пижама сет
zoom_in

Дизни Мики и Мини Маус женски и женски плус пижама сет

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Овој дво-парчен кадифен минки руно жени Мики Маус и Мини Пижама сет ќе ве одржат топло во студена ноќ! Врвот на спиењето има деколте за лажичка и долги ракави на Раглан. Пијама врвни карактеристики отпечатени Мики Маус и Мини Графички. Координирањето на печатената пижама, Пант, има еластична половината за прилагодено вклопување. Официјално лиценцираниот Дизни Мики Маус и Мини Пижама поставени за жени се машини што се мијат. Супер мек 100% полиестер Минки руно; Пријатна врвна долга ракав; Еластична пижама панта; Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..