• Ново
Едноставно Дејзи 14 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор, маслинка, маслинка
zoom_in

Едноставно Дејзи 14 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор, маслинка, маслинка

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 14 " Маслиново модерен монограм внатрешна/надворешна перница од нашата колекција на монограми. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Им се допаѓа и на купувачите..