• Ново
Обично лизгање на Georgeорџ Машки на чевли
zoom_in

Обично лизгање на Georgeорџ Машки на чевли

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Удобноста и стилот одат рака под рака со овие чевли за лежење на Georgeорџ за мажи. Сè е во името со овие разноврсни чевли за лесни, опуштени прилики. Овој дизајн има голема, лесна, лесна надворешна страна на Ева и стапало што е удобно за целодневно носење. Совршено за викенд-состанок, се лизнете на овие чевли и завршете го вашиот убав изглед спарен со поло маица и шорцеви. Само на. Материјал : Полиестер/полиуретан горен; Етилен-винил ацетат надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : стил на лизгање. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : пети од МПЦ; Горнинг на страни за лесно вклучување. Машки обични чевли за лизгање од Georgeорџ.

Им се допаѓа и на купувачите..