• Ново
Трговска марка ликовна уметност некаде платно уметност по пекара во боја, златна украсна рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност некаде платно уметност по пекара во боја, златна украсна рамка

DEN 1530.08

Износ
check Во продавницата.

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „некаде“ платно уметност по пекара во боја, злато украсена рамка : Уметник : Пекара во боја. Тема : Типографија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..