• Ново
Дорман 751- Преден патнички страничен прозорец на прозорецот и регулаторниот склоп за специфични модели на Хонда одговара Изберете: 2013- Honda Accord LX, Honda Accord Sport
zoom_in

Дорман 751- Преден патнички страничен прозорец на прозорецот и регулаторниот склоп за специфични модели на Хонда одговара Изберете:

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Овој мотор на прозорецот за замена на прозорецот и регулаторот е прецизен инженерски и опширно тестиран за да одговара на точното вклопување, функција и перформанси на регулаторот на прозорецот на акции на специфични години на возила, прави и модели. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Доверлива замена - Инженерска и тестирана за да одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите на оригиналниот регулатор на прозорецот на одредени возила. Обезбеден квалитет - опширно тестиран со возење велосипед илјадници пати во вистинска врата на возилото за да се обезбеди долг, без проблеми на услугата. Лесна инсталација - Обратно инженерско за да одговара на оригиналната форма на опрема и димензиите за да се обезбеди директно, беспрекорно вклопување. Сигурен дизајн - Инженерски во Северна Америка и поддржан од долга историја на автомобилско искуство. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Одговара Изберете : 2013-2015 Honda Accord LX 2016 Honda Accord Sport и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..