• Ново
Време и време женски и плус пуфтер јакна
zoom_in

Време и време женски и плус пуфтер јакна

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Преземете го зимското време во стил со време и јакна на Tru's Puffer. Класична карирана шема, сјајна завршница и исечена должина ги здружуваат силите за да создадат палто што е безвременско, но сепак трендовски. Школката што е отпорна на вода и ветер, помагаат да ве задржат заштитени од кој и да е денот може да ви фрли. Тоа е вашето ново одење на ладно време. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% најлон; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Полу-опремена. Тежина : средна тежина. Должина : исечена должина се погоди веднаш под половината. Јака : јака на стоење. Затворање : Затворање на патенти. : Долги. Џебови : Два предни џебови. Карактеристики : обвивка отпорна на вода; ватиран образец. Womenенска исечена јакна од пуфери од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..