• Ново
Бруклин мрежи примарно лого дизајн на Apple iPhone 4 4S Thinshield Snap-On Case by Coveroo
zoom_in

Бруклин мрежи примарно лого дизајн на Apple iPhone 4 4S Thinshield Snap-On Case by Coveroo

DEN 240.96

Износ
check Во продавницата.

Дали сте обожавател на Нетс? Добијте го овој официјален дизајн од НБА на вашиот Coveroo. Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од НБА. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Овој случај е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Бруклин мрежи примарно лого дизајн на Apple i Phone 4/4s Thinshield Snap-On Case со Coveroo : Компатибилен со AT&T, Verizon и Sprint Apple i Phone 4/4s. Инсталирање со 1 парчиња. Мат финишот се чувствува одлично во твојата рака. Го штити вашиот телефон затоа што се обвиткува околу аглите на вашиот i Phone. Издржлива конструкција на поликарбонат со тврда обвивка од 1 парчиња. Директен пристап до целата камера и карактеристики на i Phone 4/4 S. Официјално лиценцирани уметнички дела.

Им се допаѓа и на купувачите..