• Ново
Pioneer Woman 40oz народна гео не'рѓосувачки челик изолиран Тумблер, розова
zoom_in

Pioneer Woman 40oz народна гео не'рѓосувачки челик изолиран Тумблер, розова

DEN 381.76

Износ
check Во продавницата.

Pioneer Woman Folk Geo Tumbler доаѓа со елегантен цветен 40 флуид унца со капакот и рачката. Направено од не'рѓосувачки челик, Tumbler е дизајниран да ги одржува вашите пијалоци разладени или жешки со часови. Грижа и користете миење во топла вода пред првата употреба. Препорачано миење на рацете. За да ја одржите долговечноста на производот, не ставајте гулаб во мијалник за садови. Не користете во микробранова печка. Доказ за протекување. Одржува ладно 24 часа и топло 12 часа. 40 капацитет на течности. Издржлива конструкција од не'рѓосувачки челик; БПА бесплатно. Само миење на рацете.

Им се допаѓа и на купувачите..