• Ново
6.25 Анимирана музичка рингишпил со крошна и 3-коњски божиќни музички кутии
zoom_in

6.25 Анимирана музичка рингишпил со крошна и 3-коњски божиќни музички кутии

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Додадете допир на карневалот на вашиот декор на горната Божиќна маса со оваа прекрасна и сурова рингишпил Оваа рингишпил има црвена боја во позадина нагласена со Божиќна сцена и три коњи ветрови и играат "ingвончиња од џингл " Кринопи и три коњи ротираат ветрови нагоре Свртување на рингишпил во насока на стрелките на часовникот препорачано за димензии на употреба во затворен простор : 6.25 "H x 4.25 " W x 4.25 "D материјал (и) : рингишпил од смола со крошна. Анимирана. Музичка карактеристика. Внатрешна употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..