• Ново
Малиот желади Крити плејмејт ќебе
zoom_in

Малиот желади Крити плејмејт ќебе

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Kitty Playmate ќебе е плетено од 100% природен мек памук. Ова вкусно плетено ќебе има бледо розова земја и Хедер Греј Полка точки со чудни димензионални раце, нозе и уши што бебињата сакаат да ги допираат. Тактилни текстури на велур и плетено засилено малку шарено маче и создаваат текстурален интерес за малите бебиња да допрат и да учат. Совршено како ќебе за време на стомакот, топло ќебе за шетач и безбедно за мали заби.

Им се допаѓа и на купувачите..