• Ново
Мармонт Хил Лав и Зебрас Квадриптих, 24 24
zoom_in

Мармонт Хил Лав и Зебрас Квадриптих, 24 24

DEN 1165.44

Износ
check Во продавницата.

Овој лав и Zebras Quadriptych е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. (4) Панели од 12x12. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Им се допаѓа и на купувачите..