• Ново
Грејач на електричен шпорет, 17,5
zoom_in

Грејач на електричен шпорет, 17,5

DEN 2719.84

Износ
check Во продавницата.

Овој грејач на електричен шпорет ви дава изглед на камин во која било просторија, што го прави идеален додаток на вашите омилени простори. Можете да го управувате само за ефектот на пламенот или да загреете просторија до 325 квадратни метри. Грејачот на шпоретот на мат црно камин генерира 3.750 BTU, за да можете да уживате во тостична удобност во кое било време од годината. Тој е ненаметлив и се вклопува во многу декори за простории, а уникатниот дизајн со две врати се отвора и затвора. Оваа ставка е идеална за кондоми, лофтови, станови и сезонски простории. Електричниот грејач на огништето има калено безбедносно стакло од предната страна што е кул на допир и практично работи со или без грејач. Лесно е за употреба и лесен за инсталирање. Овој црн грејач е привлечен и функционален. Има голема, 17,5 "големина и е во трендовски мат црн тон што ќе одговара на вашиот декор непречено. Тоа ќе направи стилска опција за подароци за пријател или сакан во нов дом. Грејачот е преносен, така што можете Поместете го околу вашиот дом по посакуван. Грејачот на просторијата е ненаметлив.

Им се допаѓа и на купувачите..