• Ново
Елен го става машката Еверест случајна лигавка
zoom_in

Елен го става машката Еверест случајна лигавка

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Ажурираната меморија за пена од елени, елен, кој е, комфорн фустан, удобна лекари за лекари, сигурно ќе ви бидат чевли за секоја пригода. Тие работат за вас напорно како и секој пар чевли што некогаш ќе ги имате, одејќи беспрекорно од канцеларијата до викенд и назад. Лесните дно со инсерти за меморија од пена ги прават овие да се чувствуваат како пар патики, додека елегантните горења ве одржуваат чисто и ладно. Богата синтетичка кожа горната. Еластично засилување за лесно персонализирано вклопување. Ева Интол со додадена мемориска пена за дополнителна удобност. Издржлива, но сепак лесна пумпа.

Им се допаѓа и на купувачите..