• Ново
Чевли со сопирачки на елементите на Raybestos
zoom_in

Чевли со сопирачки на елементите на Raybestos

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Нашите чевли за сопирачки Element3 ™ се направени со материјали специфични за апликација, обезбедувајќи најдобри перформанси и услужен живот. Уникатните материјали за сопирачките за паркирање дизајнирани специјално за апликации за сопирачки за паркирање со тапани во капа и погон, обезбедуваат супериорно сопирање на ридот. Ние нудиме занишани и врзани чевли за сопирачки. Нашите чевли за сопирачките се или. Сите комплети за кои е потребна приложена лостови и хардвер ќе бидат вклучени во сетот за чевли за лесна и целосна инсталација. Raybestos Element3 ™ Сопирачките чевли Премиум Нов челик го олеснува соодветниот контакт со чевли до тапан. Чевлите за сопирачките даваат најголема можна јачина на смолкнување и намалена бучава и вибрации. Премиум-натопена облога обезбедува отпор за супериорна издржливост. Контура или кам -земја во зависност од апликацијата обезбедува најдобар контакт помеѓу чевли и тапан.

Им се допаѓа и на купувачите..