• Ново
Главни мрежи на Belden Park Loveseat Seadeate со перница, тен
zoom_in

Главни мрежи на Belden Park Loveseat Seadeate со перница, тен

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Пронајдете чисто блаженство што се релаксира во вашиот двор со главните места, Белден Парк, Searубов со едриличар. Едриличарот во Белден Парк е одличен додаток за седење на вашиот трем, внатрешен двор, двор или која било забава на отворено. Овој стол за лулка има мазно, смирувачко, лизгање на движење за крајна удобност и релаксација. Има привлечен декоративен грб, додека кадифните перничиња, тен перничињата имаат грб, заедно со заоблен врв за совршен допир за завршна обработка. Сите перници се самоуправувачки, исклучително удобни и вклучуваат табулатори Velcro за брзо и чистење без проблеми. Рамката е конструирана со употреба на челик обложена со прав за да се спротивстави на 'рѓа и е завршена во мат јаглерод финиш. Овој lovesубов може да седи две лица и е тестиран за да задржи до 500 фунти. За ваша погодност. Овој едриличар со висок квалитет доаѓа со едногодишна гаранција. Главната едриличарска едриличар на главните места во Белден Парк обезбедува весело и удобно место за да се опуштите во секое време кога ви треба здив. Мерки на lovesубовта 45.625 "W x 27.875 " D x 32.125 "H и може да задржи до 500 фунти. Надворешно слајд loveубовен стол удобно седишта 2 лица за да можете да уживате во релаксирачка вечер на отворено со пријателите и семејството. Конструирана со трајно, Челична рамка обложена со прашок, обложена со прав, во мат јаглероден финиш, кој е изграден со години на употреба. Се одликува со мазно, лизгање на движење за крајна релаксација. Плишните перничиња за тен се реверзибилни и вклучуваат табулатори на велкро за лесно чистење. Ткаенината е со оценка на УВ на отпорност изгледот на исчезнување со текот на времето. Совршен за опуштање надвор од летен ден во вашиот двор или градина, на вашиот двор или палуба. Ова столче за летање доаѓа со едногодишна гаранција за квалитет на кој можете да му верувате. "D x 32.125" H и може да задржи до 500 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..