• Ново
Scrubstar Core Essentials Unise V-Neck Scrub Top
zoom_in

Scrubstar Core Essentials Unise V-Neck Scrub Top

DEN 436.32

Износ
check Во продавницата.

Едно за сите, сите за еден… постигнете одлична работна кошула од Scrubstar, направена за мажи и жени со кул V-врат и странични отвори во мешавина од полиестер/памук. Поставениот ракав му дава на овој чист на врвот уреден, професионален изглед. Завршено со три џебови за вашите најважни работи и двојно шевовите на иглата за издржливост и долго абење. Продадени одделно. V-врат со странични отвори на полите. Еден џеб на градите; Две џебови на лепенка. 63% полиестер/ 34% памук/ 3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Scrubstar Unisex V-вратот за чистење на вратот.

Им се допаѓа и на купувачите..