• Ново
Dyfzdhu Девојки Се Облекуваат Деца Мали Бебиња Девојчиња Пролет Лето Печатење Возбуда Шоу Без Ракави Чипка Тул Партија Принцеза Облека Облека
zoom_in

Dyfzdhu Девојки Се Облекуваат Деца Мали Бебиња Девојчиња Пролет Лето Печатење Возбуда Шоу Без Ракави Чипка Тул Партија Принцеза

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Големина : 90 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 54см/21,26" Должина : 50см/19,69" Големина : 100 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 58см/22,83" Должина : 55см/21,65" Големина : 110 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 62см/24,41" Должина : 60см/23,62" Големина : 120 Препорачана возраст : 5-6 години биста : 66см/25,98" должина : 65см/25,59" големина : 130 препорачана возраст : 6-7 Години биста : 70см/27,56" должина : 70см/27,56" големина : 140 препорачана возраст : 7-8 Години биста : 74см/29,13" должина : 75см/29,53" деца мало бебе девојчиња Пролет Лето печати косплеј возбудува шоу без ракави чипка тул Партија Принцеза Фустан облека карактеристики : материјалите носат подобро Искуство при носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Погоден за секоја пригода. Совршен е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Модни Цвеќиња Отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Ракавиако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас.Големинапрепорачана старост902-3 Години54см/21,26"50см/19,69"1003-4 Години58см/22,83"55см/21,65"1104-5 Години62см/24,41"60см/23,62"1205-6 Години66см/25,98"65см/25,59"1306-7 Години70см/27,56"70см/27,56"1407-8 Години74см/29,13"75см/29,53"големина : 90препорачана Возраст : 2-3 Годинабиста : 54см/21,26"должина : 50см/19,69"Големина : 100препорачана возраст : 3-4 години биста : 58 см/22,83"Должина : 55 см/21,65"големина : 110 препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 62 См/24,41"должина : 60 см/23,62"големина : 120 Препорачана Возраст : 5-6 години биста : 66 см/25,98"должина : 65 См/25,59"големина : 130препорачана возраст : 6-7 годинабиста : 70см/27,56"должина : 70см/27,56"големина : 140препорачана Возраст : 7-8 Годинабиста : 74см/29,13"должина : 75см/29,53" Летни Фустани за девојчиња. Тркалезни Деколте Без Ракави Фустани За Девојки. Погоден за пригода, совршен е за внатрешна, надворешна облека,детска фотографија, детски подароци итн. Изработени од удобна мека ткаенина. Детска Облека.

Им се допаѓа и на купувачите..