• Ново
Дами Половината Панталони Кариран Комбинезон Обични Панталони Комбинезон За Жени Елек Без Ракави Секојдневни Панталони
zoom_in

Дами Половината Панталони Кариран Комбинезон Обични Панталони Комбинезон За Жени Елек Без Ракави Секојдневни Панталони

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дами Половината Панталони Карирани Комбинезон Обични Панталони Женски Елек Без Ракави Комбинезон Обични Панталони Опис : 1.Материјал : женскиот секојдневен комбинезон е изработен од полиестер ,Дише и удобен, одличен избор за топло време, стилски комбинезон2. Карактеристики : прашка, без ракави, широки нозе,лабав и секојдневен стил. Еластичен појас за да одговара на различни форми на телото. Женското секојдневно боди за шорцеви е многу удобно за колковите и стомакот3. Повод : дами секојдневен комбинезон е погоден за отворено, излегување, трчање задачи, запознавање, роденденска забава, коктел забава, клуб, базен, плажа, одмор итн. Носете во топло лето, може да се користи за покривање за пливање, покривка за плажа, костим за капење, пижами, студентски дом, одмор во домот итн.4. Пар со : женските секојдневни комбинезони за шорцеви се одлични со палта, приврзоци, ѓердани, фармерки и јакни, сандали, потпетици и капи на плажа. 5. ЗАБЕЛЕШКА : Нежно машинско перење или рачно перење во ладна вода/висат суво/не избелувајте. Ве молиме погледнете ја деталната табела за димензии во помошниот цртеж внимателно пред да нарачате за да ја осигурате точноста на информациите. Во зависност од мониторот на компјутерот/паметниот телефон, бојата може да биде малку посветла или малку потемна информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен,Материјал : тип на полиестерска шема : Стил На Печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х женски jumpsuit Size USUKEUBust Waist Lengths483464-120cm/25.20-47.24"58-96cm/22.83-37.80"133cm/52.36"M6103668-124cm/26.77-48.82"62-100cm/24.41-39.37"134cm/52.76"L8123872-128cm/28.35-50.39"66-104cm/25.98-40.94"135cm/53.15"XL10144076-132cm/29.92-51.97"70-108cm/27.56-42.52"136cm/53.54" симпатичен фустан изглед, Без Поставата. Лесно се прилагодува и на станови и на потпетици. Нацртајте ги вашите работи со стил додека доживувате највисоко ниво на удобност. Јога панталони, Пилатес, удобност на високиот струк отворете го грбот со затворање на вратоврската. Носете со вашите омилени пократки врвови, совршени за секојдневна домашна облека, излегување, јога, плажа, одмор во секоја сезона. Опуштено преку колкот и бутот. Секојдневен Тексас Лигавче Комбинезони Панталони; дечко фармерки за жени, фармерки комбинезони за жени секојдневен, фармерки целокупната, лабава тенок, мода долги целокупната панталони. Машинско Перење.

Им се допаѓа и на купувачите..