• Ново
Градинарски Прскалки, Режими На Прскање Со Вода Скали За Прскање Со Вода Осцилирачки Прскалки За Дома За Градина За Градинар За Ладење На Покривот
zoom_in

Градинарски Прскалки, Режими На Прскање Со Вода Скали За Прскање Со Вода Осцилирачки Прскалки За Дома За Градина За Градинар

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Градинарски Прскалки, 4 Режими На Прскање Со Вода 3 Скали За Прскање Со Вода Осцилирачки Прскалки За Дома За Градина За Градинар за Ладење На Покривот Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Прскалки : Абс Пластика Тежина : Прибл. 800гр / 28.2 Озпроизвод Големина : Прибл. 48х15х12см / 18, 9х5, 9х4, 7во Опсег на Примена : погоден за наводнување на тревникот, одржување на мостот, ладење на покривот итн. Список на пакети : 1 х Прскалка Четири начини на прскање вода, вклучувајќи прскање од двете страни, прскање во средината, прскање десно и прскање лево. Железната жичана мрежа на влезот на вода ги пресретнува нечистотиите и вратилото. Постојат 3 скали за прскање вода : 6 дупки, 12 дупки и 19 дупки, кои можат да се користат според барањата. Изработен од избрани инженерски пластични СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, прскалката е отпорна на абење и отпорна на притисок и има долг работен век.

Им се допаѓа и на купувачите..