• Ново
Каролини Богатства PPP3280RUG Westie Слободен Духови Бања Мат Машина Перат Анти-Замор Меморија Пена Кујна Килим 19
zoom_in

Каролини Богатства PPP3280RUG Westie Слободен Духови Бања Мат Машина Перат Анти-Замор Меморија Пена Кујна Килим 19

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Каролини Богатства PPP3280 RUG Westie Слободен Духови Бања Мат Машина Перат Анти-Замор Меморија Пена Кујна Килим 19 кадифен врвот и многу удобно на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Мери 19 инчи на 27 инчи И Гордо е со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот.

Им се допаѓа и на купувачите..