• Ново
Домашен Декор Линија Азбука Кора И Стап Пена Плочки
zoom_in

Домашен Декор Линија Азбука Кора И Стап Пена Плочки

DEN 543.84

Износ
check Во продавницата.

Азбуката излупете и залепете плочки од пена донесете забавна шема на ѕидовите додека ги заштитувате од неочекувани гребнатини и испакнатини. Овие плочки со дебелина од 2 мм можат да бидат и репозиционирани и отстранети. За чистење, едноставно избришете со влажна крпа. Доаѓа на осум 9.1-во х 9.1-во листови и содржи вкупно 8 плочки. Излупете Безбедно за ѕидови; Репозиционирачки и секогаш отстранлив; Лесен за чистење; пена со дебелина од 2 мм; доаѓа на осум 9,1-во х 9,1-во листови.

Им се допаѓа и на купувачите..