• Ново
Свеј Бар Черупка Комплет
zoom_in

Свеј Бар Черупка Комплет

DEN 5597.12

Износ
check Во продавницата.

Tmoog Swaybar Черупка Комплет tmoog решавање на проблеми производи вклучуваат докажан дизајн и инженеринг карактеристики за како ново управување, леснотија на инсталација и подолг век на траење. МООГ е најпосакуваниот бренд за управување и суспензија на професионални техничари и началници на екипажот на наскар карактеристики и Придобивки : t tt t tt t теластомерните соединенија не користат никакви гумени полнила за заземјување tt лепилото за врзување на ниво на бутовите се користи за издржливост tt t tчаури се собираат со соодветна претходна компресија за да се обезбеди крајната перформанси T t tinstall moog делови, брендот што професионалните ТЕХНИЧАРИ и шефовите на екипажот на наскар го претпочитаат сплит дизајнот овозможува полесна инсталација. Замената може да ја намали бучавата од предниот дел. Одговара Изберете : 1997-2004 МИЦУБИШИ МОНТЕРО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..