• Ново
Мали Деца Девојчиња Тенкови Врвови Со Еднобојна Лента За Шпагети Исечени Врвови Големина 90;2-И
zoom_in

Мали Деца Девојчиња Тенкови Врвови Со Еднобојна Лента За Шпагети Исечени Врвови Големина 90;2-И

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Мали Деца Девојчиња Тенкови Врвови Со Цврста Боја Шпагети Ремен Исечени Врвови Големина 90;2-3 YSize : 90 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 55cm/21.65" Должина : 25cm/9.84" Големина : 100 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 58cm/22.83" Должина : 26cm/10.24" Големина : 110 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 61см/24.02" Должина : 27см/10.63" Големина : 120 Препорачана Возраст : 5-6 Години Биста : 64см/25.20" должина : 29см/11.42" големина : 130 препорачана возраст : 6-7 Години биста : 69см/27.17" должина : 31см/12.20" симпатичниот стил и Лесниот Материјал За Дишење на врвот на овие девојки Ќе Го Направат погоден за вашиот дете за носење Дома, Училиште, Забавни Паркови И Многу Повеќе. Симпатичниот стил на дизајн одговара на невиноста и симпатичноста на детето, носете го овој врв, оставете го вашето дете да стане најблескавото присуство во толпата; лесниот, удобен материјал му овозможува на детето да не се чувствува затнато откако ќе го облече овој фустан и може да ужива во среќно детство. Дојдете и изберете го врвот на вашата омилена девојка! Прилика : врвот на овие девојки е погоден за вашето дете да го носи дома, училиште, туризам, забавни паркови, плажи, крајбрежје, паркови итн., погоден за пролет, лето и aut. Стил : врвот на овие девојки усвојува уникатен процес на сечење и стил на дизајн, што може да ја поттикне невиноста и симпатичноста на детето. Материјали : врвот На оваа девојка е изработен од лесни, дише и удобни безбедносни материјали кои не се чувствуваат затнато и гломазно кога се носат. Перење : врвот на овие девојки може рачно да се мие во ладна вода или нежно да се мие во машина, но ве молиме не додавајте белило. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

Им се допаѓа и на купувачите..