• Ново
Производи 543-Б-2 - Кабелска КАБЛОВСКА ТВ Плоча-Поларно Бело
zoom_in

Производи 543-Б-2 - Кабелска КАБЛОВСКА ТВ Плоча-Поларно Бело

DEN 219.52

Износ
check Во продавницата.

Плочата ЗА Кабелска/Кабловска ТЕЛЕВИЗИЈА JR Е директна замена НА OEM. И ув и отпорен на удари, тој е отпорен и на патни соли и киселини. Бојадисување. Димензии на исечокот : 2,5" дијаметар. Надворешен Дијаметар : 3.0" Х х 4.0 " В. Директна оем замена. УВ и отпорен на удари, се спротивставува на соли и киселини на патот. Димензии на исечоци : 2,5" дијаметар. Надворешен Дијаметар : 3.0 "Х х 4.0" В.Боја : Поларно Бело.

Им се допаѓа и на купувачите..