• Ново
Овошје и сирење на пазарот со мешавина од кашу, 2. мл
zoom_in

Овошје и сирење на пазарот со мешавина од кашу, 2. мл

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Пакетот за снек на пазарот доаѓа со вкусна мешавина од парчиња зелено јаболко, коцки од сирење од чеда, брусница и кашули. Овој пакет закуски го олеснува уживањето во здрава закуска каде и да одите. Совршено е за грицкање дома, во канцеларија или во движење. Тој нуди придобивки од исхраната бидејќи е добар извор на диетални влакна, протеини и калциум. Оваа закуска е претходно исечена, измиена и подготвена за јадење за ваша погодност. Здравото грицкање е лесно со ова овошје и сирење на пазарот со пакет за снек од кашу. Ние сме посветени да испорачаме свежина што можете да ја вкусите и да ја видите. Marketide нуди најдобро во свежа храна, загарантирана со, работејќи во партнерство со земјоделци, пекари и готвачи за највисок квалитет, автентични состојки и омилени рецепти. Овошје и сирење на пазарот со мешавина од кашу, 2,75 мл : Вклучува парчиња зелено јаболко, коцки од сирење од чеда, брусница и кашули. 5 грама протеини. Измиени и подготвени за јадење. Здраво грицкање во движење.

Им се допаѓа и на купувачите..