• Ново
Хофмастер Фашнпоинт Гостин Крпи, 1 2, Бела, 100 Пакет, Картон
zoom_in

Хофмастер Фашнпоинт Гостин Крпи, 1 2, Бела, 100 Пакет, Картон

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Ултра слај крпи за гости изгледаат елегантно и се чувствуваат помеки од крпа! Вашите покровители ќе го ценат овој мек, абсорбента производ наспроти стандардната хартиена крпа. Дизајнот НА Превиткување ЕЗ им овозможува на патроните лесно да земаат една крпа одеднаш. Хофмастер Фашнпоинт Гостински Крпи, 11 1/2 х 15 1/2, Бело, 100/Пакување, 6 Пакувања/Картон.

Им се допаѓа и на купувачите..