• Ново
Темната мулти-обоена нараквица на Пермонт Тем
zoom_in

Темната мулти-обоена нараквица на Пермонт Тем

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Покажете го вашиот уникатен стил со оваа шарена нараквица за бесконечност. Изработено во месинг од 18 килограми, оваа нараквица има мулти-обоени кристали со багета, налепени заедно со ланец на кабелски врски. Падот на главата над потпетиците со ова пенливо парче што е совршено за сите прилики. Сите очи ќе бидат на вас кога ќе ја спортувате оваа трендовски нараквица за бесконечност. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја на злато. Загарантирано 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено : Целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. Направено со елегантен месинг од жолто злато од 18 килограми. Мулти-обоени австриски кристални кристали со кристал со багета. Затворање на канџи на јастог. 7,5 "Должина на ланецот.

Им се допаѓа и на купувачите..