• Ново
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
zoom_in

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Орнамент од злато накит со злато накит може да се користи за украсување на новогодишни елки, венци и венци. Орнамент има метална круна украсена со златен сјај и отвори со панделки со дијаманти како камења и јасни скапоцени камења. Долготрајните Божиќни украси ќе ви помогнат да ја прославите сезоната на празници за наредните години. Само за украсна употреба во затворен простор. Димензиите на производот се 4 "" x 4 "" x 5 "" и тежи 1,623 мл . Ст Точка #581302133.

Им се допаѓа и на купувачите..